(0212) 876 27 41
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
BİZ KİMİZ

Firmamız 2000 yılından itibaren Kristal Zemin Halı adı altında sektörde faaliyet göstermekte olup, müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Bugüne kadar yaptığı tüm çalışmalarda bu ilke doğrultusunda hareket etmiştir.
Firmamızın satışını yaptığı ve profesyonel proje uygulamalarında kullandığı tüm malzemeler IS0 9001, ISO 14001 ve TSE standartlarına uygun olup sektöründe öncü, kaliteli, güvenilir, sağlıklı ve dayanıklı ithal ve yerli markalara aittir.
Kristal Zemin alanında uzmanlaşmış deneyimli kadrosuyla , projelerinizde sizlere her türlü desteği vermeye hazırdır. Firmamız sektördeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, uygulama alanlarına taşımaktadır. Bu gelişmeler ve yenilikler sayesinde vermiş olduğumuz hizmetin ve kalitemizin her geçen gün arttığını ve bu gelişmelerin bizi diğer firmalardan ayırdığını anlamaktayız. Kalitemizi müşterilerimizin beklentilerinden daha yukarı seviyenin üzerine çıkarmaya çalışmak önceliklerimiz arasında olacaktır.
Sektöründe öncü kurum ve kuruluşlarla sürekli işbirliği içerisinde olan firmamız her geçen gün yeni çözüm ortakları edinmektedir.. Bu katılımlarla birlikte çalışma gücümüz ve direncimiz her geçen gün daha da artmaktadır.
Tanıtım ve satışını yaptığımız ürün grupları okullar, spor merkezleri, hastaneler, fabrikalar, alışveriş merkezleri mağazalar ve ofislerin yanında orta ve üst düzey konut projelerinin dekorasyonlarında duyulan ihtiyacı, Kristal Zemin geniş ve kaliteli ürün yelpazesi ile karşılayabilmektedir.
Her geçen gün artan referansları, ürün ve hizmet kalitesiyle Kristal Zemin , yoluna büyüyerek devam etmektedir.
Kalite ve hizmet anlayışımız, müşteri portföyümüzün istekleri doğrultusunda gelişmektedir. Kristal Zemin’le birlikte çalışmanın mutluluğunu yaşamanız dileğiyle..

Çözüm Ortaklarımız
  • Dinarsu Halı
  • Samur Halı
  • Tarkett PVC
  • Çamsan Parke
  • Associated Carpets
  • Yağmur Halı

Buraya Sığdıramadığımız Bir Çok Çözüm Ortağımızında Olduğunu Bilmenizi isteriz.

Çalışma Sistemimiz
Halı Dokuma ve Yapım

Sizlere Yerinde Ölçüm ve En uygun Fiyat Garantisiyle Kaliteli İplik, Yün veya Akrilik Cami Halısı Hizmetleri Veriyoruz.

Kaliteli işçilik

Sizler Memnun Bırakmadan işimizi Kesinlikle Hemen Yapalım Demiyoruz.Gereken Bütün işlerde Defalarca Deniyor ve En iy Hizmeti vermeye Çalışıyoruz

Bizlere Bütün Sorunlarınız ve Ürünler Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Arayabilir, Whatsapp Hattımıza Bağlanabilir veya Sosyal Hesaplarımız üzerinden iletişime Geçebilirsiniz.

Daima Sizlerle
Memnuyetiniz için ve İşimizdeki Öncülüğümüzü Korumak Adına Her Zaman Daha Fazlası için Çalışıyoruz.

Bizleri Tercih Eden Tanıdıklarını Bizlere Yönlendiren ve işçiliğimizden Memnun Kalanlara Borçlu Olduğumuzu Biliyor ve Her Zaman En uygun Fiyat Garantisiyle En Kaliteli Ürünün Sizlere Ulaşması için Çalışıyoruz.

Dilerseniz Whatsapp 🙂
Misyonumuz

Sizlere Her Zaman En iyi ve En Kaliteli Hizmeti Verebilmek Adına Sürekli Çalışarak Bütün Yeniliklere Açık Görsel Olarak Tatminkar ve Müşterilerinin Referanslarıyla Büyüyen Liderin Öncü Firması Olmak

Vizyonumuz

Her Zaman En Kaliteli ürün Hizmetini Sunuyoruz. Sizlere Doğru Bir Şekilde Sizin Aradığınız Ürünün Sizin İhtiyaçlarını Karşılamayacağını Bildiğimiz Halde Sizlere o Ürünü Satmaktan Çok Uzağız. Onun Yerine Sizin için Olması Gereken ve En Kaliteli Ürünün Bilgisini Sizlere Vermek ve Bunun için En Uygun Fiyatı Belirlemekle Uğraşıyoruz.

Örnek Resim
tr_TRTürkçe