(0212) 876 27 41
Sosyal Medya Hesaplarımız

Otel Halısı

Otel halısı

Resepsiyondan halısı (Giriş halısı), koridor halıları, oda halıları ve otellerin özel bölümleri için üretilen duvardan duvara halı olarak da bilinen halılara otel halıları denir.
Mekânların başında gelen oteller için oldukça halı oldukça öneme sahiptir. Özellikle son zamanlarda iç mimarinin geliştiği ve pek çok ayrıntının önemli rol oynadığı otellerde geniş alanların en iyi bir şekilde dekore edilebilmesi aşamasında halılar önemli rol oynamaktadır. Otelin genel tasarım ve dekorasyonunda önemli bir öneme sahiptir. Otel halı modelleri seçimi yapılırken otelin yapısı, renkleri ve mimari ile bir uyum içinde seçildiğinde benzersiz bir şıklık sunmaktadır.
Otel halısının en büyük özelliklerinden birisi ölçü ebatları açısından geniş bir ürün yelpazesinin olmasıdır. Sabit ölçülerin dışına çıkılan otel halılarında döşeme yapılacak yer önceden belirlenir hesaplanır ve üretimi başlar. Bu sayede hem istediğiniz halı grupları için tasarım ve dekor elde edilir. Özel üretilen halı fiyat olarak da diğer halılardan daha uygun fiyatlara imal etmek mümkünüdür. İsterseniz otel halısı fiyatları nasıl hesaplanır yazımızı okuyabilirsiniz.

Resepsiyon halısı;

Otel giriş kısmı olarak da bilinen halı gruplarından misafirlerin otelin girişinde iç tasarım da ilk gözlemlerinden biriside halılardır. İsteğinize bağlı olarak özel ölçü ya da duvardan duvara halılar ile sizin için tasarladığımız desen, renk ve isimli halılar ile geniş bir ürün gurubumuz bulunmaktadır.

Koridor halısı;

Ortamın ferah görünmesini sağlamak için duvardan duvara modeller koridorlarda genellikle tercih edilmez. Duvar ve ortamın renk uyumuna göre, temizlik ve hijyen açısından uygun çeşitli desen ve renk seçenekleri ile geniş bir ürün gurubumuz bulunmaktadır.

Oda halısı;

Otel odalarında tercih edilen halılar doğan tonlarda ve hijyen açısından yüksek seçildiğinde konaklayan kişilerin evlerinde gibi konforlu hissetmelerini sağlayacaktır.

Sizde otel halıları hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk günlük tahmini formda size yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Örnek Resim
tr_TRTürkçe