(0212) 876 27 41
Sosyal Medya Hesaplarımız

Otel Halısı, hakkında merak ettikleriniz

Kristal Zemin Kaplama Otel Halısı; Otellerde müşteri memnun etmek için hem hijyen hem dekoratif şıklık bir arada olmalıdır. Aynı zamanda sık yıkanmalara karşı kullanılan otel halısı mutlaka lekeleri barındırmayan ve yıkanması kolay olan halılar olmalıdır. Genel olarak çim halı bu tarz ortamlar için uygundur. Tabi ki futbol sahalarındaki gibi bir tasarımdan bahsetmiyoruz. Ev tipi ve kullanılan ipliklerin tamamı ile ev ortamına uygun olduğu modellerden bahsediyoruz. Özellikle duvardan duvara halı modelleri oteller için çok uygundur. Her renk için seçim olanağı vardır ve desenli halılar gibi göz yormaz.

Kolay bakım ve estetik görünüm seçimde çok önemlidir. Bakım maliyeti düşük olan, ses emicilik özelliği olan ve zemine kolayca döşenebilen halılar seçilmelidir. Yeni nesil zemin halıları boş yer kalmayacak şekilde profesyonel olarak döşenir ve yerden kaldırmaya gerek kalmadan makinelerle mekânda kolayca temizlenebilir. Isı yalıtımlı olan otel halısı sağlık açısından da son derece doğal ve hijyenik bir yapıya sahiptir. Tabi ki bu çerçevede seçim yaptığınızda müşteri memnuniyeti de üst seviyede olacaktır. Farklı renk ve model seçenekleri için kristalzemin.com linkinden iletişime geçebilirsiniz. Otelinizde odalar için duvardan duvara halı modelleri, otel girişleri ve lobi için çim halı modelleri firmamız tarafından birinci sınıf kalitede üretiliyor.

Her otel odasının olmazsa olmazları; mobilyalar, perde ve otel halısıdır. Bu 3 grubun birbiri ile uyumu oldukça önemlidir. Niş bir otel odası tasarlamayı düşünmüyorsanız birçok alternatifi örnek alabilirsiniz. Eğer bir mimar ile çalışıyorsanız; mimarın, alanında uzman birisi olmasına özen göstermelisiniz.  Alanında uzman olan mimar bir bütün olarak, tüm otel alanını dekore edebilir.

Desen, renk gibi görsel ögelere önem vermek elbette bir gerekliliktir fakat bunu yaparken halının teknik özelliklerini göz ardı etmemelisiniz.

Otel Halısı Nasıl Seçilmelidir?

Farklı seçeneklerde kristal zemin otel halısı modelleri arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır, bunlar: halının kullanım alanı, kullanım ömrü ve sahip olduğu diğer teknik özelliklerdir.

Halıyı kullanım alanına uygun seçmek, otel halısı seçimi yaparken en çok dikkat etmeniz gereken noktadır. Çünkü kullanım alanına uygun olmayan halı;  uzun süreli kullanım açısından oldukça verimsiz olabilir.

Bütün Hizmetlerimiz Sizlerin Hizmetinde #stoneteraphy#taşdesenliduvarkağıdı#duvarkağıdı#taşdesenlikağıt#camihalısı#mutfakduvarkağıdı#haliflex#kristalzemin#abcinsaat#laminantparke#otelhalısı#otelcarpet#hotelhalısı#hotelcarpet#mosquecarpet#karohalı#pvczeminkaplama#çimhalı#pvcyerdöşeme#camihalı#çimhalısı

Diğer Ürünlerimiz için Sitelerimizi Ziyaret Edebilirsiniz.

——> Web Sitelerimiz–abcinsaat.comcamihalisi.comkristalzemin.comhaliflex.netotelhali.comwww.hotelcarpet.com.trwww.mosquecarpet.com.trkarohalileri.com

——>Sosyal Medya Sayfalarımız–

https://www.facebook.com/camihalisitrhttps://www.facebook.com/karohalitrhttps://www.facebook.com/haliflextrhttps://www.facebook.com/abcinsaattrhttps://www.facebook.com/hotelcarpettrhttps://www.facebook.com/mosquecarpettr

—->İnstagram Hesabımız : instagram.com/kristalzemin

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk günlük tahmini formda size yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Örnek Resim
tr_TRTürkçe